Pytanie i prośba o wyjaśnienie.

Członkowie aeroklubów regionalnych i stowarzyszeń.

Pytanie i prośba o wyjaśnienie.

Postprzez Kamyczek F3F » Poniedziałek, 5 Wrzesień 2011, 21:42

W związku z uwagami Pana J.Bonieckiego dotyczącymi ekipy sędziowskiej na Eurotourze F3F 2011 i braku rozliczenia dofinansowania ze strony AP na MP f3F 2010 ! . Proszę o wyjaśnienie :

1.Z jakiego powodu sędziowie nie posiadający uprawnień ani czlonkostwa w AP zostali dopuszczeni przez organizatora w osobie pasna J.Ochmana i przy aprobacie pana J. Bonieckiego do sędziowania MP f5B ( Korne )

2 Dlaczego uzyto służbowego busa dla jednoosobowej wizyty pana Bonieckiego (wyłączam z członkostwa panią z pieskiem która przyjechała na wycieczkę autem służbowym KM AP) Dowodzi to jawnego marnotrastwa środków w czasie gdy AP zalega z realizacją ubiegłorocznych obietnic wobec AG za realizację MP F3F 2010

3 Jakie środki z AP zostały przekazane na organizację imprezy w której wzieło udział 8 zawodników . ( Jeśli się nie doliczyłem przepraszam bo ani jeden nie miał numeru startowego... )

Bardzo proszę KM o wyjaśnienie moich wątpliwości związanych z tymi kwestiami . Jako posiadacz Licencji FAI i Potencjalnie przymuszony do członkostwa w AP w przyszłym sezonie chciałbym wiedzieć co się stanie ze składkami ,które odprowadzę i czy zasadnym jest powierzanie moich pieniędzy tej organizacji . Na tą chwile odnoszę wrażenie że działacze bawią się naszym kosztem i zaciskanie pasa polega na kosmetycznych zmianach w AP i drastycznech w naszych kieszeniach. Jeśli członek KM w osobie pana J.Ochmana jest zawodnikiem dlaczego jednocześnie nie załatwi spraw jako obserwator ze strony AP i KM . Wycieczka pana J.Bonieckiego jest niezasadną i nieuzasadnioną moim zdaniem. Jednym słowem wracamy do czasów gdzie na każde zagraniczne zawody jeździła cała świta i pan W . Panowie to nie królestwo , to ku...o.

EDIT : DO 14.09.11 Brak odpowiedzi w temacie dla mnie oznaczający przyznanie się do wszystkiego ...
Kamil Chipczyński
Kamyczek F3F
 
Posty: 124
Dołączenie: Poniedziałek, 4 Styczeń 2010, 21:58

Powróć do Treść oficjalnych i roboczych wniosków do Komisji Modelarskiej

cron