Biuletyn

Komunikaty i informacje dot. technicznych aspektów funkcjonowania forum.

Biuletyn

Postprzez Andrzej Grodzki » Środa, 23 Styczeń 2008, 21:18

Cześć.
Jak pewnie wielu już zauważyło przeprowadziłem próbę techniczną wysyłania korespondencji grupowej do wszystkich zarejestrowanych użytkowników Forum MLiK. Na ten e-mail nie trzeba odpowiadać, chodziło głównie o próbę czy serwer pocztowy nie będzie protestował przy wysyłaniu 191 listów jednocześnie, oraz zarejestrowanie które adresy e-mail już są nieczynne.
Test wypadł pomyślnie, do tej pory wróciło z tych 191 listów tylko 5 złych adresów.
Administratorzy serwera pocztowego z którego wysłałem tą masę, też nie przysłali żadnych zażaleń.
Jak zachowają się Państwa programy antyspamowe, pokaże przyszłość.
W najbliższym czasie korzystając z szablonów postaram się wysłać do Państwa próbny Biuletyn.
Pozdrawiam Andrzej Grodzki
Awatar użytkownika
Andrzej Grodzki
Site Admin
 
Posty: 745
Dołączenie: Środa, 1 Luty 2006, 21:38
Miejscowość: Warszawa

Postprzez Andrzej Grodzki » Sobota, 26 Styczeń 2008, 02:38

Cześć.
Druga próba wysłania biuletynu już w formacie HTML, zakończyła się połowicznym sukcesem.
Nie powiadamiając mnie admini ograniczyli mi ilość wysyłanych listów do 100 dziennie.
yahoo.com closing transmission channel. User is over the limit for messages allowed to be sent in a single day.
Czyli biuletyn otrzyma 100 pierwszych z listy alfabetycznej adresów e-mail.
Spokojnie program którego używam do wysyłania nie takie ma możliwości, pamięta kto czego nie dostał i dośle w dniu następnym czyli w niedzielę.

Jak ja kocham tych adminów Yahoo i kocham te demokratyczne metody.
Podobno prawo do informacji to jedna z podstawowych zasad na którym opiera się itd.
Pozdrawiam Andrzej Grodzki
Awatar użytkownika
Andrzej Grodzki
Site Admin
 
Posty: 745
Dołączenie: Środa, 1 Luty 2006, 21:38
Miejscowość: Warszawa

Postprzez Andrzej Grodzki » Wtorek, 19 Luty 2008, 21:49

Cześć.
Następna próba rozesłania E-biuletynu MLiK technicznie powiodła się w 100%.
Wielkie podziękowania dla niezawodnego w takich przypadkach Arka Witkowskiego, udostępnione nam przez niego konto pocztowe forumap@mlik.pl działa perfekcyjnie bez ograniczeń.
Przepraszam, w ferworze konfigurowania i pisania E-biuletynu, przeoczyłem tytuł „Logowanie ? MLiK”, pozostał z poprzedniej próby „do użytkowników którzy nigdy się nie zalogowali pomimo aktywacji”. Poprawie się następnym razem, obiecuje.
Pozdrawiam Andrzej Grodzki
Awatar użytkownika
Andrzej Grodzki
Site Admin
 
Posty: 745
Dołączenie: Środa, 1 Luty 2006, 21:38
Miejscowość: Warszawa


Powróć do Sprawy techniczne forum

cron