Zmienić przedszkola, zamiast wysyłać 6'ciolatki do szkoły...

Wszystko co nie dotyczy bezpośrednio działalności SM i KM. Luźne rozmowy towarzyskie.

Zmienić przedszkola, zamiast wysyłać 6'ciolatki do szkoły...

Postprzez Tomek Osinski » Sobota, 17 Wrzesień 2011, 21:56

http://www.youtube.com/watch?v=2lkturl6 ... re=related
Niesamowita jest zdolność i szybkość uczenia się małych dzieci, a cały ten okres(do 6'go roku zycia) jest... programowo marnowany na głupie zabawy w starego, śpiącego niedźwiedzia itp.
Ile razy można śpiewać tę samą piosenkę kręcąc się bez sensu w kółko...? Za 26'stym razem jest to już naprawde nudne - trauma po tej "zabawie" powraca mi nieprzyjemnym wspomnieniem do dziś. Z nadzieją czekałem chwili, kiedy wkurzony niedźwiedź faktycznie skądś wylezie dla odmiany - nigdy to sie nie stało.


- link powyżej, bo nie działa mi coś to wstawianie kodu filmu - Ktoś wie co tu jest źle? Andrzej? :)
By oszacować popularność modelarstwa sportowego wystarczy zsumować listy startowe, nie trzeba sprzedawać "licencji".
Awatar użytkownika
Tomek Osinski
Site Admin
 
Posty: 392
Dołączenie: Poniedziałek, 30 Styczeń 2006, 21:06
Miejscowość: Warszawa

Re: Zmienić przedszkola, zamiast wysyłać 6'ciolatki do szkoł

Postprzez Andrzej Grodzki » Sobota, 17 Wrzesień 2011, 22:59

Już poprawiłem, a tak na marginesie, oglądając ten film nie masz wrażenia, że ktoś nabija Ciebie w butelkę ? bo ja mam, na 99,9%.
Pozdrawiam Andrzej Grodzki
Awatar użytkownika
Andrzej Grodzki
Site Admin
 
Posty: 745
Dołączenie: Środa, 1 Luty 2006, 21:38
Miejscowość: Warszawa

Re: Zmienić przedszkola, zamiast wysyłać 6'ciolatki do szkoł

Postprzez Tomek Osinski » Niedziela, 18 Wrzesień 2011, 18:27

Tamtent maluch, teraz trochę starszy, podobno jest już pilotem fabrycznym jakiegoś producenta śmigłowców.

A co powiesz na to:

Też s/f? :)
By oszacować popularność modelarstwa sportowego wystarczy zsumować listy startowe, nie trzeba sprzedawać "licencji".
Awatar użytkownika
Tomek Osinski
Site Admin
 
Posty: 392
Dołączenie: Poniedziałek, 30 Styczeń 2006, 21:06
Miejscowość: Warszawa


Powróć do Cafe "Śmigiełko"