A gdzie są uwięziowcy rakieciarze i wolnoloty?

Tu rejestracja jest niepotrzebna.

A gdzie są uwięziowcy rakieciarze i wolnoloty?

Postprzez ORLIK » Piątek, 24 Luty 2006, 09:14

2 marca 2006
Wątek został zablokowany ponieważ większość wiadomości pochodzi z całą pewnością z tego samego komputera.Stąd, zachodzi uzasadnione podejrzenie, że użytkownicy-goście o następujących nickach: Rakieciarz ,Bydgosta, Rakieter 2, Zygmunt Wydrzyński, tuz, CZESŁAW ELEKTRYK, Anna Czesław Walczakowie, "Walczakowie też modelarze", Adam REMUS to ta sama osoba.

Niektóre fakty nie wymagają komentarza.
Tomek Osiński

PS. Informację o zablokowaniu musiałem podać w wiadomości zalożyciela wątku. Proszę nie kojarzyć jednak Tomka Koseckiego z dalszymi postami. On sam, jak zapewne wielu z nas, jest chyba zaskoczony "ludzką pomysłowością".




Witam!
Nieśmiało zapytowywuję co dzieje się, że na forum jakoś nie widać rakieciarzy, uwięziowców i wolnolatających. Według niektórych uczestników forum podobno są to kategorie mocno reprezentowane z wielką przyszłością w które należy inwestować.

T. Kosecki
Awatar użytkownika
ORLIK
 
Posty: 80
Dołączenie: Poniedziałek, 13 Luty 2006, 13:21
Miejscowość: Nowy Sącz

Postprzez Gość » Sobota, 25 Luty 2006, 09:36

Witam!
Chyba Panowie cos się zagalopowali.
Kto kogo chce wysyłac na sybir? Prosze o podanie gdzie cos takiego napisałem.
A jaki zwiazek z moim pytaniem ma to czy byłem mistrzem świata czy nie byłem?
Zapytałem sie tylko gdzie sa modelarze nie RC bo jakos ich nie widze na Forum i tyle.
A reszta to jest Wasza nadinterpretacja.

Pozdrawiam

T. Kosecki
Gość
 

Co dziś znaczy skrót KM ? Podobno już nie Komisja Modelarska

Postprzez Rakieciarz » Sobota, 25 Luty 2006, 13:43

Czy słyszeli koledzy,że KM to już dziś nie znaczy Komisja Modelarska lecz Koalicja Makieciarska ?Jak u Was tłumaczą ten skrót ?Pozdrowienia od rakieciarzy.WBP
Rakieciarz
 

Re: Co dziś znaczy skrót KM ? Podobno już nie Komisja Modela

Postprzez Tomek Osinski » Sobota, 25 Luty 2006, 14:38

Anonymous napisał:Chyba Panowie cos się zagalopowali.
Zapytałem sie tylko gdzie sa modelarze nie RC bo jakos ich nie widze na Forum i tyle.
A reszta to jest Wasza nadinterpretacja.

Nie żadna nadinterpretacja tylko reakcja na drugie zdanie z twojej pierwszej wypowiedzi.
ORLIK napisał:Według niektórych uczestników forum podobno są to kategorie mocno reprezentowane z wielką przyszłością w które należy inwestować.
T. Kosecki

Gdzie widziałeś takie stwierdzenia? Chyba nie na tym forum. Włodarczyk jeszcze się tu nie zarejestrował, a to od niego najczęściej można było usłyszeć o przepowiednie o świetlanej przyszłości albo upadku jakichś tam klas. Ja mam alergię na tego typu teksty.
Sam się na strzał wystawiasz.
Dyskutowanie o wyższości jednej klasy nad drugą nie ma absolutnie żadnego sensu. Jak to zważyc i porównać? Zawsze będą ludzie wypowiadający się o swoim hobby z dystansem i lekceważeniem i zawsze będą bufony napięte widzący swoją konkurencję na szczycie aspiracji każego modelarza. Rozsądek leży gdzieś pośrodku.

Koledzy, którzy skasowali swoje posty, uznali zapewne, że dalesze przemycanie złośliwości nie ma sensu. :lol:



Rakieciarzowi...
Rakieciarz napisał:Czy słyszeli koledzy,że KM to już dziś nie znaczy Komisja Modelarska lecz Koalicja Makieciarska ?Jak u Was tłumaczą ten skrót ?Pozdrowienia od rakieciarzy.WBP

Nic takiego jeszcze nie słyszałem. To tłumaczenie skrótu byłoby nawet zabawne, gdybyś się podpisał. Anonimy źle mi się kojarzą. Stąd blask twojego dowcipu jest jakby niepełny, trochę fałszywy?
Co to znaczy WBP?
By oszacować popularność modelarstwa sportowego wystarczy zsumować listy startowe, nie trzeba sprzedawać "licencji".
Awatar użytkownika
Tomek Osinski
Site Admin
 
Posty: 392
Dołączenie: Poniedziałek, 30 Styczeń 2006, 21:06
Miejscowość: Warszawa

Sytuacja finansów AP.

Postprzez Bydgosta » Niedziela, 26 Luty 2006, 15:31

Jeko ekonomista i były członek Komisji Rewizyjnej naszego Aeroklubu chciałbym uprzytomnić kolegom modelarzom dramatyzm sytuacji AP...Poprzedni Zarząd AP zostawił nowemu Zarządowi "z dobrodziejstwem inwentarza " jedenaście milionów długów.Cytuję protokół nr 3/XVI/2006 adn.pkt 6. "Rażąca niegospodarność ze strony
poprzedniego .........zaowocowała roztrwonieniem 11mln zł. W wyniku gospodarności pracowników Wydziału Modelarstwa możliwe było pożyczenie na płace pracowników i najpilniejsze potrzeby miliona złotych.Dzięki temu nasz Aeroklub nie utracił płynności finansowej i nie trzeba było ogłaszać upadłości.Tak to wygląda w dużym skrócie.Potem 3.02.2006r.pan Komornik zgodnie z decyzją sądu w Legionowie tytułem egzekucji zajął 88 597zł plus 442.99 opłaty za egzekucję-z subkonta modelarskiego.Znowu modelarze zapłacili za czyjeś długi.!!!Mam pytanie do wszystkich ,którym lerzy na sercu los polskiego modelarstwa.Czy któryś z Was lub waszych znajomych prawników może zna sposób na zabezpieczenie naszych z trudem uzbieranych wpłat za licencje sportowe modelarza i licencje klubowe ?Kolejne egzekucje komornicze w drodze..Pozdrawiam . BYDGOSTA
Bydgosta
 

MLIK -Magazyn Lizusów i Klakierów ?

Postprzez Rakieter 2 » Niedziela, 26 Luty 2006, 16:06

Panie Tomku-inkwizytorze i moderatorze !Czytałem Pańską "historyczną"wypowiedż z 4.02.2006r."przekażę tę listę do KM.Już oni zrobią z wami porządek!BRAWO !!!To typowa dla nas CZeKistów od Feliksa Edmundowicza Dzierżyńskiego wypowiedż !!!U nich traktowano ludzi o innych poglądach z przymrużeniem oka.Przymrużenie było niezbędne aby zgrać muszkę ze szczerbinką. . .Proszę pana o wyjaśnienie fragmentu pańskiej wypowiedzi z 25.02.2006 "sam się na strzał wystawiasz" BRAWO!To u Fidela Castro i u Kim Dzong Ila atakuje się ludzi za zadawanie pytań,nawet żartobliwych.Zarzuca im się szerzenie nieprzychylnych nastrojów,tendencje wywrotowo-anarchistyczne.Skończymy z tym!Jako były czekista i członek koła łowieckiego proszę pana o upowszechnienie tej listy na wzór listy Wildsteina .To nie jest śmieszne i nie ma być TAK TRZYMAĆ!Rakieter 2
Rakieter 2
 

O tych miglancach od sekretarza generalnego.

Postprzez Zygmunt Wydrzyński » Poniedziałek, 27 Luty 2006, 18:57

Zacytuję coś co nagrało się na automatyczną sekretarkę 27.020.2006.ok 17-00.Wersja fonetyczna-uproszczona[dla T.O.będę pisał wolniej,bo przypuszczam,że wolno czyta]..ZIGFRID!!!Łogłupioł żeś!!!Z kim ty sie kumosz!Łapiesz plusy u tych rozłamowców!Ile ich znosz?Jest ich chociaż dziesięć?Tych pińciu miglanców na tym ich forumie i tych dwóch co się w swoich aeroklubach jusz ze wszystkimi pokłócili[Wójcik i komtur]no i ten ich kierujący nimi sekretarz generalny[panie świeć nad jego duszą].Ty sie za nich głowisz,że sie tak mało do nich przyłącza?.Ty się sam z nimi rozłącz bo jak nie to biere kombinerki i ci sam te neostrade odetne.Albo niech cie Wiechu w łeb palnie!Do zobaczenia u was w Lisichna Pucharze.Zamów już ,tylko niepasteryzowane.Kazek .....No.Polemizowałbym.Zyga to nie zawsze Zigfryd.Może miało być oficjalniej?Nie "puszę się" Kazek!CZY bierzecie Panowie moderatorzy pod uwagę ,ilu modelarzy jest po Waszej stronie?Czy wszyscy użytkownicy Forum?Czy 39 aeroklubów z sekcjami madelarskimi wali do Was drzwiami i oknami?A ilu z stowarzyszeń ?Po tym jak potraktowaliście interesującą wypowiedż kolegi z ORLIKA.Przekręcając wypowiedzi i dodając słowa ,których nie było w tekście?Sam tego doświdczyłem.Optymizm w tym że czytają[ilośc wyświetleń].Smutne,że bojkotują. A teraz do ataku na Zigfrida!!Najpierw w stylu T.O.Zdyskwalifikować dożywotnio za obrazę władz najwyższych,z wodzem ideowym na czele.Do tego obraza uczuć religijnych-może donosik do RADYJA ?to piszą alkoholicy.I tacy chcą wychowywać młodzież?!!!Słyszałem,na,poważnie tym razem,przyczynę małego entuzjazmu jakim was obdarowuje środowisko modelarskie.Wygląda na to ,że w próbie uleczenia środowiska modelarskiego LEKARSTWO JEST GORSZE NIŻ CHOROBA !!! TO co? Jak szybko wykastrujecie taką wypowiedż?Pozdrowienia.Zygmunt Wydrzyński
Zygmunt Wydrzyński
 

Postprzez as » Poniedziałek, 27 Luty 2006, 19:37

Tu jeszcze lepiej.
Co z tą autopsychoanalizą Zygmunt?
Jeszczeeee.... jeszczeeee.....
as
 

Postprzez tuz » Poniedziałek, 27 Luty 2006, 19:56

Podziwiam lakoniczną krytykę asa.Domyślam się nawet,kto mu każe tak pisać! tuz to też as.
tuz
 

Postprzez as » Wtorek, 28 Luty 2006, 00:40

Jestem as, bo jestem z natury leniwy a te literki jakoś tak leżą obok siebie.
Jestem złośliwy z natury i pewnie pośmiałbym się z nadętego tonu T.O. (bo chyba jego udział mi insynuujesz) gdyby nie to, że ganiący go Zygmunt zrobił się jeszcze bardziej nadęty. Cytaty, tytuły i ten Norwid. Ja cię kręcę! :wink:
A dlaczego się śmieję?
Przypomniała mi sie taka PANI polityk, która zapytana o referendum odpowiedziała "nie będzie mi tu decydowało przypadkowe społeczeństwo".
A tu, widzisz kolego, zadecydowało przypadkowe społeczeństwo i nie ma się co na nie obrażać.
Wogóle trudno obrażać się na społeczeństwo. Nawet przypadkowe.
Pozostaje robić swoje i śmiać się jak komuś puszczą nerwy. To zdrowy objaw - prawda Panie doktorze?
Jestem też cwany, bo schowałem się za tymi przypadkowymi literkami i nie wiesz kim jestem. Musisz mi wybaczyć, bo nie masz wyjścia.
Ja, zdaje mi się, kiedyś Cię poznałem. Mam więc przewagę.
Korzystając z niej powiem innym internautom, że (jeżeli nie pomyliłem osób) Zygmunt to naprawdę dobry człowiek, tylko odrobinę zakręcony.
Wierzę, że nic na tej zmianie warty nie stracisz, tak jak nic nie zyskiwałeś wcześniej.
Może powinieneś wyluzować?

pozdrawiam jak zwykle ciepło i lekko złośliwie uśmiechnięty

as


PS jaś śmietana "wymiata" na onecie. Nałogowy komentator. Tak jakoś mi się skojarzyło :lol:
as
 

Re: Sytuacja finansów AP.

Postprzez Gość » Wtorek, 28 Luty 2006, 08:44

Bydgosta napisał:Jeko ekonomista i były członek Komisji Rewizyjnej naszego Aeroklubu chciałbym uprzytomnić kolegom modelarzom dramatyzm sytuacji AP...Poprzedni Zarząd AP zostawił nowemu Zarządowi "z dobrodziejstwem inwentarza " jedenaście milionów długów.Cytuję protokół nr 3/XVI/2006 adn.pkt 6. "Rażąca niegospodarność ze strony
poprzedniego .........zaowocowała roztrwonieniem 11mln zł. W wyniku gospodarności pracowników Wydziału Modelarstwa możliwe było pożyczenie na płace pracowników i najpilniejsze potrzeby miliona złotych.Dzięki temu nasz Aeroklub nie utracił płynności finansowej i nie trzeba było ogłaszać upadłości.Tak to wygląda w dużym skrócie.Potem 3.02.2006r.pan Komornik zgodnie z decyzją sądu w Legionowie tytułem egzekucji zajął 88 597zł plus 442.99 opłaty za egzekucję-z subkonta modelarskiego.Znowu modelarze zapłacili za czyjeś długi.!!!Mam pytanie do wszystkich ,którym lerzy na sercu los polskiego modelarstwa.Czy któryś z Was lub waszych znajomych prawników może zna sposób na zabezpieczenie naszych z trudem uzbieranych wpłat za licencje sportowe modelarza i licencje klubowe ?Kolejne egzekucje komornicze w drodze..Pozdrawiam . BYDGOSTA
Gość
 

Postprzez Gość » Wtorek, 28 Luty 2006, 08:48

Panie Bydgosta może trzeba było udać się do Warszawki i posłuchać co miał do powiedzienia na temat tej "GOSPODARNOŚCI" Sekretarz Generalny AP ??? - no to troszkę by Ci minka zrzedła !!!!
Gospodarnosc psia krew - na naszych garbach !!!! my płacimy , a TRENER na koncie sobie gromadzi i bawi się tą kasą jak dziecko !!!

Usunąłem, ostatnie, dość "dobitne" zdanie z tej wypowiedzi. Nie zmienia to sensu wiadomości, a czyni ją trochę bardziej "spokojną". Radek.
Gość
 

TROSKLIWEMU BYDGOŚCIE

Postprzez CZESŁAW ELEKTRYK » Wtorek, 28 Luty 2006, 12:51

TROSKLIWY KOLEGO BYDGOSTA !!!SPRAWA JEST PROSTA.ZNAMY SIĘ OSOBIŚCIE-TO CI ODPOWIEM.DLACZEGO MAMY ODDAWAĆ MILION MODELARZOM ?WYSTARCZY ZLIKWIDOWAĆ p.WŁODARCZYKA ...RESZTĘ PRACOWNIKÓW WYDZIAŁU POSTRASZYĆ.!POSŁUSZNYM MODELARZOM ROZDAĆ TO CO KAPNIE Z MENU I MIN.SPORTU .BĘDĄ CICHO.!KM AP JEST NASZA .!NO I MILION ZAOSZCZĘDZIMY .PO CO ODKŁADAĆ JAKIEŚ PIENIĄDZE NA SUBKONTACH--DLA KOMORNIKA ?!!Czesław-elektryk z miasta Łodzi[/b]
CZESŁAW ELEKTRYK
 

Re: O tych miglancach od sekretarza generalnego.

Postprzez Tomek Osinski » Wtorek, 28 Luty 2006, 16:38

Zygmunt Wydrzyński napisał:A teraz do ataku na Zigfrida!!Najpierw w stylu T.O.Zdyskwalifikować dożywotnio za obrazę władz najwyższych,z wodzem ideowym na czele.Do tego obraza uczuć religijnych-może donosik do RADYJA ?to piszą alkoholicy.I tacy chcą wychowywać młodzież?!!!Słyszałem,na,poważnie tym razem,przyczynę małego entuzjazmu jakim was obdarowuje środowisko modelarskie.Wygląda na to ,że w próbie uleczenia środowiska modelarskiego LEKARSTWO JEST GORSZE NIŻ CHOROBA !!! TO co? Jak szybko wykastrujecie taką wypowiedż?Pozdrowienia.Zygmunt Wydrzyński


Drogi Zygmuncie,
Razem z anonimowymi gośćmi bijesz rekordy absurdu.
Żadnych anonimowych donosów nie będzie.
Przyznam, że po przeczytaniu twoich postów, mam jednak spore wątpliwości, co do twojej i kilku anonimów dalszej obecności na tym forum.
Jakoś trzeba będzie posprzątać ten bałagan. Póki co, możecie kompromitować się dalej.
By oszacować popularność modelarstwa sportowego wystarczy zsumować listy startowe, nie trzeba sprzedawać "licencji".
Awatar użytkownika
Tomek Osinski
Site Admin
 
Posty: 392
Dołączenie: Poniedziałek, 30 Styczeń 2006, 21:06
Miejscowość: Warszawa

dr.Zygmunt do Pana ASa.

Postprzez Zygmunt Wydrzyński » Wtorek, 28 Luty 2006, 22:16

Domyślny Panie AS.Dziękuję za sympatyczną odpowiedż.Przepraszam za opóżnienie mojej.Koniec ferii w naszym województwie.Praca-dzieci wróciły do Ośrodka.Z pana wypowiedzi widzę,że czuje Pan bluesa.Nie mam tendencji do nadymania,to stylizacja.Na społeczeństwo się nie obrażam,bo VOX POPULI=VOX DEI.Głos ludu głosem Boga.Demokracja Ateńska upadła,bo większość niekorzystnych dla demokracji uchwał zapadła znakomitą większością głosów.Niedoskonała lecz NIC lepszego dotychczas nie wymyślono. .O "przypadkowym społeczeństwie" i o "głosowaniu motłochu"to chyba jednak p.Korwin Mikke....W internetowym forum najbardziej oprócz Jasia Fasoli [ z jego stylizowaną gramatyką] lubię siostrę Bożenkę z jej subtelnymi prowokacjami[stylizowanymi na pierwszą naiwną lub moherową]...Moi podopieczni upośledzeni w stopniu umiarkowanym często przed lekcją zakładają się,kto pierwszy " spieni frajera".Najczęściej chodzi o nowego nauczyciela.Tym razem o moderatora.Jak pan myśli-spieniłem?Czy może zbliżyłem do pojęcia WOLNOŚĆ SŁOWA nawet wobec OPOZYCJI ?Po ostatniej wypowiedzi moderatora w słomkowym kapeluszu widzę,że przed tym panem jeszcze długa droga.Pan T>O.na początku niekulturalnie popisywał się atakami na TKN a w założeniach Forum sami Grande Moderatori napisali o obowiązujacej kulturze słowa.To tak jak kapral Skowronek,cytuję"już ja was skur...syny kultury naucze"Podobny dysonans poznawczy....Pozdrawiam.Zygmunt Wydrzyński
Zygmunt Wydrzyński
 

Następna

Powróć do Hyde Park - i wszystko jasne