Paper Wings RedBull

Tu rejestracja jest niepotrzebna.

Paper Wings RedBull

Postprzez Wojciech Frąk » Poniedziałek, 29 Październik 2012, 11:15

Witam
To chyba najtańsze zawody w jakich uczestniczyłem. Wystarczyło kilka kartek papieru do drukarki formatu A4, stalowa linijka i ... kątomierz w oku :D. Możemy startować w trzech dyscyplinach: akrobacji, lot na odległość i lot na długotrwałość. Tuż przed startem dostajemy kartki papieru i w ograniczonym czasie sami robimy modele. Mamy prawo wykonać dwa loty w kazdej dyscyplinie - liczy się najlepszy wynik.
Szczegółowe zasady na stronach :
http://www.redbullpaperwings.com/pl/inf ... -regulamin
W tym roku podczas finałów w Salzburgu 1 miejsce w akrobacji zajął Polak - Tomasz Chodyra.
http://www.redbullpaperwings.com/en/new ... inals-2012
Uczestniczyłem w eliminacjach w Lublinie. Udało mi się zająć 3 miejsce w locie na odległość. Najfajniejsze było to, że w tym współzawodnictwie latałem lepiej od syna :)
Świetna i pouczająca zabawa,w sam raz dla młodych modelarzy. Koszty minimalne, możliwość rozegrania w każdej sali gimnastycznej przez okrągły rok. Jak znalazł na zajęcia w podstawówce.
pozdrawiam
Wojtek
Wojciech Frąk
 
Posty: 158
Dołączenie: Poniedziałek, 13 Marzec 2006, 20:42
Miejscowość: Lublin

Re: Paper Wings RedBull

Postprzez Wojciech Lesiuk » Poniedziałek, 29 Październik 2012, 19:58

I nie była potrzebna licencja AP? he, he :)

Super pomysł na popularyzację modelarstwa...lotnictwa...rywalizacji...zabawy...itd...

Dwa lata temu chcieliśmy zainteresować RedBulla naszym F2C - przygotowaliśmy specjalną prezentację, odbyliśmy kilka rozmów z przychylnymi ludźmi, napisałem parę e-maili, wykonałem kilkanaście telefonów - i nic - szkoda... ale chyba nie mieliśmy odpowiedniej siły przebicia u decydentów, bo nie sadzę aby Team Racing nie był widowiskowy... :lol:

Pozdrawiam - Wojtek
Wojciech Lesiuk
 
Posty: 161
Dołączenie: Poniedziałek, 20 Luty 2006, 09:56
Miejscowość: Warszawa

Re: Paper Wings RedBull

Postprzez Czaro » Wtorek, 30 Październik 2012, 23:56

Wojtek, gdybyście tankowali swoje modele paliwem, które dodaje skrzydeł rozmowy skończyłyby się pewnie po Waszej myśli ;)

W PaperWings miałem przyjemność startować już dwa razy :) Fajna impreza, potwierdzam.
jedyna pewność to niepewność, reszta to niezawodność

Czarek Janas
Awatar użytkownika
Czaro
 
Posty: 48
Dołączenie: Piątek, 10 Luty 2006, 00:25
Miejscowość: Warszawa

Re: Paper Wings RedBull

Postprzez Wojciech Lesiuk » Środa, 31 Październik 2012, 01:03

Hmm, trochę to paliwo uskrzydla - przynajmniej nasze modele, :)
niemniej po wypiciu raczej można trafić do piachu...ale odlot zapewniony - zaręczam :D

Może nakręcimy naszego Prezesa na taki konkurs w ramach "Młodego szybownika"? - w ramach "OPEN" dla dziadków?

Przynajmniej możemy spróbować? - trochę mało czasu na takiej imprezie dla dzieci ale ostatnio siadła frekwencja, więc można coś dodać - myślę, że red bull by nie odmówił wsparcia dla ART.BEM-u - dobrze się sprzedajecie medialnie - jak ciepłe bułki :lol:

Pozdrawiam - Wojtek
Wojciech Lesiuk
 
Posty: 161
Dołączenie: Poniedziałek, 20 Luty 2006, 09:56
Miejscowość: Warszawa

Re: Paper Wings RedBull

Postprzez Andrzej Grodzki » Środa, 31 Październik 2012, 18:07

W naszym AP proszę Pana, jak w filmie polskim:
A w filmie polskim proszę pana to jest tak: nuda... Nic sie nie dzieje proszę pana. Nic.
Pozdrawiam Andrzej Grodzki
Awatar użytkownika
Andrzej Grodzki
Site Admin
 
Posty: 745
Dołączenie: Środa, 1 Luty 2006, 21:38
Miejscowość: Warszawa


Powróć do Hyde Park - i wszystko jasne

cron