Zgłoszenie na zawody przez internet ?

Zgłoszenie na zawody przez internet ?

Postprzez Andrzej Grodzki » Środa, 21 Listopad 2007, 17:13

Witajcie.
Robiąc porządek na komputerze, znalazłem jakieś stare skrypty jeszcze z okresu organizowania ... sami zobaczcie Zgłoszenie
Po co mają te skrypty leżeć u mnie, mogą pracować jeśli tylko ktoś ma ochotę je wykorzystać bardzo proszę, są mojego autorstwa więc bez obaw wszystko legalne. Mogę je również uruchomić tu na koncie MLiK, tak aby wysyłały co trzeba do organizatorów, zmiana adresu e-mail i nazwy zawodów w skrypcie zajmuje tyle ile ? wpisanie tego w odpowiednie miejsce.
Ewentualnie gdyby było zainteresowanie to mogę jeszcze dopisać kawałek tak aby trzeba było się zalogować aby wypełnić zgłoszenie to by była ochrona przed żartownisiami. Żeby najbliższe memu sercu modele swobodnie latające nie były pokrzywdzone mogę przerobić rubryki do zawodów F1. Trzeba zacząć coś robić bo stoimy w miejscu.
Pozdrawiam Andrzej Grodzki
Awatar użytkownika
Andrzej Grodzki
Site Admin
 
Posty: 745
Dołączenie: Środa, 1 Luty 2006, 21:38
Miejscowość: Warszawa

Postprzez Andrzej Grodzki » Czwartek, 22 Listopad 2007, 10:12

Zapomniałem dodać że teraz to zgłoszenie działa. Można wpisać jakieś dane i wysłać. Trafią one do mnie, jak również do wypełniającego, jeśli poda swój adres e-mail w zgłoszeniu. Można się "pobawić".
Pozdrawiam Andrzej Grodzki
Awatar użytkownika
Andrzej Grodzki
Site Admin
 
Posty: 745
Dołączenie: Środa, 1 Luty 2006, 21:38
Miejscowość: Warszawa

Postprzez Darek Kuras » Sobota, 5 Lipiec 2008, 13:32

Myśmy zrobili to w taki sposób www.km-wierzawice.yoyo.pl/pl/index.php?id=zgloszenie . Strona powstała raptem miesiąc przed zawodami, a jej głównym celem było właśnie internetowe zgłaszanie się zawodników. Nie muszę opisywać jakim jest to dobrodziejstwem dla organizatora, zwłaszcza przy zawodach otwartych. My zapewniamy uczestnikom ( tak było i jest od 16 lat) wyżywienie i nocleg od piątku wieczorem (kolacja) do niedzieli (obiad), łącznie 6 posiłków + bankiet i darmowa woda na starcie. Znając w miarę dokładną ilość uczestników ( +/- 5 os) np. 3 dni przed zawodami, mogę równie dokładnie zamówić posiłki i noclegi, a przez to mniej zapłacić. Jeżeli mniej zapłacę będę mógł obniżyć opłaty zawodnikom. Tu prośba do wszystkich zawodników: zgłaszajcie swój udział do wszelkich zawodów max szybko, to pomoże nam wszystkim.

pozdrawim
DK
Awatar użytkownika
Darek Kuras
 
Posty: 78
Dołączenie: Piątek, 23 Maj 2008, 21:00
Miejscowość: Wierzawice

Uwięź powraca

Postprzez Andrzej Grodzki » Sobota, 12 Lipiec 2008, 13:54

Cześć.
Widzę idziecie ostro do przodu. Gratulacje.
Myślę, że niedługo będzie można w Polsce przejść wyłącznie na rejestracje internetową, może nawet jeden system rejestracji dla wszystkich zawodów z kalendarza AP.
A przechodząc do spraw uwięzi, słyszałem, że w Stanach Zjednoczonych następuje wielki powrót do uwięzi? Zarówno starych „weteranów”, którzy powracają (nostalgia) jak i napływ młodych modelarzy.
Pozdrawiam Andrzej Grodzki
Awatar użytkownika
Andrzej Grodzki
Site Admin
 
Posty: 745
Dołączenie: Środa, 1 Luty 2006, 21:38
Miejscowość: Warszawa

Postprzez Rafal B. » Poniedziałek, 14 Lipiec 2008, 18:44

Zgłoszenia przez internet to świetna rzecz. My w kategorii F3K od około 2 lat tak się zgłaszamy na zawody. Na stronie www.f3k.pl pojawia się zaproszenie na zawody oraz możliwość elektronicznej rejestracji. Zero wysyłania zgłoszeń, telefonowania itp. Jednym słowem duży plus dla organizatorów i dla nas modelarzy.
Pozdrawiam Rafał :-)
Rafal B.
 
Posty: 19
Dołączenie: Sobota, 17 Czerwiec 2006, 16:18
Miejscowość: Bielsko - Biała


Powróć do Zawody i imprezy modelarskie archiwum