Licencje 2008

Postprzez model2002 » Wtorek, 29 Styczeń 2008, 22:41

Witajcie!
Drogi ten papierek. Bez badań 75 zł :lol:
Pozdrawiam
Mieczysław Czapla POL-157 skype - czaplam1
Awatar użytkownika
model2002
 
Posty: 27
Dołączenie: Piątek, 17 Luty 2006, 18:43
Miejscowość: Białystok

Licejncje 2008

Postprzez Andrzej Kiepsch » Środa, 30 Styczeń 2008, 16:51

Czołem Koledzy!
Po przeczytaniu Waszych postów , sprawdziłem jakie koszty musi ponieść
za badania junior w Lesznie.W kartotece przychodni oświadczono mi iż młodzi ludzie do 21 roku życia nie ponoszą żadnych kosztów za badania oraz wydanie zaświadczenia gdy spełnią następujące wrunki:
1.Posiadaję skierowanie na badania a klubu sportowego.
2.Posiadają skierowanie od lekarza rodzinnego.
Badania obejmują EKG,morfologię,okulistę oraz laryngologa.
Koszty pokrywa NFZ.
Natomiast senior płaci około 70zł.

Z modelarskim pozdrowieniem Andrzej
Andrzej Kiepsch
 
Posty: 32
Dołączenie: Poniedziałek, 29 Październik 2007, 08:41
Miejscowość: Aeroklub Leszczyński

licencje

Postprzez morgan1169 » Niedziela, 3 Luty 2008, 18:49

No wszystko fajnie ale jednego nie rozumię : pogania się nas do opłacania licencji a jednocześnie informuje by się jednak nie śpieszyć bo mają być tańsze koszty licencji, więc jak to jest , bajzel na kółkach i powtórka z ubiegłego roku?Może ktoś mi odpowie dla czego o zmianach pisze się teraz a nie np. w grudniu, kto tam w końcu decyduje i choć trochę myśli tak dalej być nie może. Ktos robi z modelarzy przygłupów. Pozdrawiam wszystkich co się nadf tym zastanawiają. morgan
morgan1169
 
Posty: 94
Dołączenie: Niedziela, 16 Grudzień 2007, 17:48
Miejscowość: rybnik

Postprzez Henryk Urban » Niedziela, 3 Luty 2008, 19:01

Witam
Zawody coraz blizej , w lutym 1W.Cup,już w kwietniu 1puchar polski a tu niewiadomo gdzie wysyłać,ile ? Kiedy dostaniemy licencje w połowie sezonu :shock:
Koledzy z W-wy jesteście blisko żródła ,trzeba ruszyć tą sprawe :twisted:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Henryk Urban
 
Posty: 162
Dołączenie: Czwartek, 24 Maj 2007, 17:27
Miejscowość: Lubin

Postprzez Boniecki Jerzy » Wtorek, 5 Luty 2008, 16:25

Jest już znany adres na który należy wysyłać wnioski http://www.aeroklubpolski.pl/dzialalnos ... siedziby_/ .
Boniecki Jerzy
 
Posty: 264
Dołączenie: Wtorek, 7 Luty 2006, 11:59
Miejscowość: Aeroklub Nadwiślański

Postprzez Radek Oleksy » Wtorek, 5 Luty 2008, 22:05

Jurek
a co z tą ceną stara czy nowa- niższa ??
Awatar użytkownika
Radek Oleksy
 
Posty: 85
Dołączenie: Piątek, 17 Luty 2006, 12:39
Miejscowość: Odolanów

Postprzez Boniecki Jerzy » Wtorek, 5 Luty 2008, 23:01

nowa niższa, mam nadzieję że na stronie AP pojawi się szybko odpowiednia informacja.
Boniecki Jerzy
 
Posty: 264
Dołączenie: Wtorek, 7 Luty 2006, 11:59
Miejscowość: Aeroklub Nadwiślański

Postprzez Andrzej Grodzki » Środa, 6 Luty 2008, 17:55

Cześć.
Jakby co to ważne informacje mogę dodatkowo spokojnie wysłać do Wszystkich za pomocą E-biuletynu MLiK. Nawet mniejsze informacje są bardziej pożądane bo łatwiej je przygotować i wysłać.
Pozdrawiam Andrzej Grodzki
Awatar użytkownika
Andrzej Grodzki
Site Admin
 
Posty: 745
Dołączenie: Środa, 1 Luty 2006, 21:38
Miejscowość: Warszawa

Postprzez Radek Oleksy » Środa, 6 Luty 2008, 18:54

Jak najbardziej wysyłaj nawet drobne informacje !!!
Awatar użytkownika
Radek Oleksy
 
Posty: 85
Dołączenie: Piątek, 17 Luty 2006, 12:39
Miejscowość: Odolanów

Postprzez Andrzej Grodzki » Piątek, 15 Luty 2008, 12:45

Boniecki Jerzy napisał:nowa niższa, mam nadzieję że na stronie AP pojawi się szybko odpowiednia informacja.

Tylko Jerzy dla kogo szybko ?
Bo po odkryciu teorii względności czasu, dla urzędników wszystko stało się jasne.
Np. dla petenta "szybko" to zupełnie inny wymiar czasu niż dla urzędnika dla którego "szybko" to znaczy
"tu sie pracuje, petent se poczeka, nie pali się".
Kadra Narodowa opublikowana,
Info o zmianie adresu ZAP też,
A najważniejsza informacja na którą wszyscy czekają nie.
Czyżby zadziałała teoria względności czasu ?
Pozdrawiam Andrzej Grodzki
Awatar użytkownika
Andrzej Grodzki
Site Admin
 
Posty: 745
Dołączenie: Środa, 1 Luty 2006, 21:38
Miejscowość: Warszawa

Postprzez Czaro » Piątek, 15 Luty 2008, 13:13

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/ ... 30194.html

Jeszcze większe zdumienie wywołał niecodzienny wymóg wobec szachistów, brydżystów czy modelarzy, którzy aby zapisać się do związku sportowego, muszą najpierw dostać zaświadczenie od lekarza sportowego. - Przepis z szachistą jest jak z Mrożka. Nawet ja nie jestem w stanie wyjaśnić przeciętnemu człowiekowi, po co on jest - dziwił się Palikot.


Piszą o nas. Ciekawe czy dzięki mojemu mailowi, czy może prócz mnie napisało jeszcze mnóstwo innych "uciśnionych" :)
jedyna pewność to niepewność, reszta to niezawodność

Czarek Janas
Awatar użytkownika
Czaro
 
Posty: 48
Dołączenie: Piątek, 10 Luty 2006, 00:25
Miejscowość: Warszawa

Postprzez Boniecki Jerzy » Piątek, 15 Luty 2008, 14:47

Mam nadzieję że ktoś z odpowiedzialnych to przeczyta i zamieści na stronie AP informację na temat opłat za licencję. Podobnie z pytaniami kolegów modelarzy do komisji o nowy statut AP, proszę się o wszystko pytać pracowników biura.
Boniecki Jerzy
 
Posty: 264
Dołączenie: Wtorek, 7 Luty 2006, 11:59
Miejscowość: Aeroklub Nadwiślański

Postprzez Henryk Urban » Piątek, 15 Luty 2008, 16:32

Nie temat opłat za licencje tylko wymóg badań lekarskich dla hobbystów modelarzy(często osoby niepełnosprawne,renciści,emeryci).Masz super zdrowie latasz w dużym lotnictwie proste nie.Już opłatę za licencje można przeboleć ale reszta :shock: .Co tam słychać o nowych stawkach za licencje,uchwalą coś czy o nas już zapomnieli :evil:
Narazie
Awatar użytkownika
Henryk Urban
 
Posty: 162
Dołączenie: Czwartek, 24 Maj 2007, 17:27
Miejscowość: Lubin

Postprzez Łukasz Toczewski » Piątek, 15 Luty 2008, 21:52

Ciekawa lektura... ;)
Łukasz Toczewski
 

Postprzez Andrzej Grodzki » Niedziela, 17 Luty 2008, 13:32

Jerzy a tak przy okazji czy zauważyłeś, że ktoś na stronie AP systematycznie kasuje link do naszego oficjalnego Forum Sekcji Modelarskiej Aeroklubu Polski.
Pamiętam był dwa razy w zakładce „Warto wiedzieć” i znika. Nawet wyszukiwarka zamontowana na stronie AP nie znajduje adresu Forum.
Może warto w tym momencie przypomnieć ustalenia z przed dwóch lat:
http://www.mlik.pl/forum/viewtopic.php?t=11
Podczas mowy inauguracyjnej wygłoszonej przez kolegę Jerzego Bonieckiego po wyborach nowej Komisji Modelarskiej Aeroklubu Polski , w dniu 28.01.2006, została ze strony nowej KM wygłoszona deklaracja zwiększenia otwartości i jawności pracy KM. Jednym z elementów realizowania tego postulatu jest właśnie utworzenie tego forum, które ma następujące cele:
- ułatwić KM publikowanie wyników swoich prac (uchwały, sprawozdania itp.), tak aby były one łatwo dostępne dla wszystkich zainteresowanych
- ułatwić KM komunikację z szeroko rozumianym środowiskiem modelarzy lotniczych i kosmicznych
- uławić środowisku modelarzy komunikację z KM
- umożliwić dyskusję modelarzy AP nad wszystkimi sprawami sekcji, z nieznacznie tyko ograniczoną możliwością wypowiedzi dla modelarzy "niezrzeszonych".

Jednym słowem to forum ma zapewnić możliwie nieskrępowaną, w miarę uporządkowaną wymianę, myśli, poglądów, projektów, koncepcji i idei.
Dostęp do informacji, jej swobodna wymiana od dawna już nie jest luksusem, ale podstawą rozwoju w każdej dziedzinie aktywności ludzkiej.
Pozdrawiam Andrzej Grodzki
Awatar użytkownika
Andrzej Grodzki
Site Admin
 
Posty: 745
Dołączenie: Środa, 1 Luty 2006, 21:38
Miejscowość: Warszawa

PoprzedniaNastępna

Powróć do Najważniejsze sprawy Sekcji Modelarskiej archiwum

cron