Do K.M. proszę o informację

Do K.M. proszę o informację

Postprzez Radek Oleksy » Sobota, 29 Kwiecień 2006, 09:06

Witam !
Prosze członków K.M. o przedstawienie aktualnej sytuacji w biurze Sekcji Modelarskiej AP, bo wielu pyta , a ja nie umiem nic powiedzieć (!!!) np: czy P. Włodarczyk jeszcze pracuje ?, jeżeli nie to kto przejął jego obowiązki, co ze swiadectwami kwalifikacji itp.

Oraz tak ogólnie jak wygląda sytuacja przed sezonem !

Pozdrawiam !
Radek
Awatar użytkownika
Radek Oleksy
 
Posty: 85
Dołączenie: Piątek, 17 Luty 2006, 12:39
Miejscowość: Odolanów

Postprzez Marek Szufa » Sobota, 29 Kwiecień 2006, 19:36

Radek

Przeglądnij czasem naszą podstrone modelarską, na na oficjalnej stronie AP,
to się trochę dowiesz co dzieje się w AP, pionie modelarskim i w modelarstwie ogólnie. Informacje o które pytasz są tam zamieszczone. Punktować jest łatwo, natomiast pracować i to w takich warunkach w jakich jak do tej pory przyszło nam (jako nowej KM) działać, jest uwierz mi cholernie trudno.

Pan P.Włodarczyk (nie pamietam dokładnej daty ) został zwolniony z pracy zaraz po świętach Wielkiej Nocy, do końca lipca jest na urlopie. Zgodnie z informacją od Sekretarza Generalnego nie powinien pojawiać się biurze.
Jednak jak wiem, przychodzi tam i odbiera telefony, pokazując iż jakoby dalej funkcjonuje w strukturze AP, co oczywiście nie jest prawdą.
Myślę, że po tym długim weekendzie sytuacja w końcu się unormuje, uspokoi a nowy Szef Pionu Modelarstwa Pan J.Darski, będzie mógł spokojnie zabrać się w końcu do pracy.

W sprawie świadectw będę miał jakąś informację w piątek.
Ostatnia jaką otrzymałem jakieś trzy tygodnie temu, mówiła o tym, że pismo w sprawie zmiany zapisu rozporządzenia ministra, zaopiniowane pozytywnie przez ULC i ponownie przez AP zostało już wysłane do dokonania zmiany.
Z lotniczym pozdrowieniem
Marek
Marek Szufa
 
Posty: 26
Dołączenie: Wtorek, 7 Luty 2006, 00:47
Miejscowość: Podkowa Lesna

Postprzez Radek Oleksy » Sobota, 29 Kwiecień 2006, 22:15

Oczywiście Marku nie miałem nic złego na myśli pytając-!!, wiem , a właściwie domyślam się, że nie jest Wam łatwo, jestem po Waszej stronie !!!! Chciałem się dowiedzieć o paru sprawach "oficjalnie".
Bardzo podobają mi się najnowsze wieści i Wasza praca np : konkurs na oragnizatora imprez miedzynarodowych !.

My tu "w terenie" staramy się robić dobry podkład pod waszą pracę , ale Ludziska pytają !!

Pytanie padło dlatego, że dociera do mnie sporo głosów zwolenników "sterego układu" i wiele informacji, które docierają jest niepewnych i przekłamanych (np: sprawa, że Jarek Darski objął stanowisko po P. Włodarczyku jeden modelarz mówi, że tak jest a inny twierdzi, że nie).

Mam zatem propozycję, może KM opublikowała by w Modelarzu i RC Przeglądzie całą sutuację (jest to nie tylko mój głos), mimo XXI w nie wszyscy są na "Ty" z internetem i chcieli by mieć coś czarno na białym,
lub co może być łatwiejsze rozesłać takie (nie wiem jak to nazwać - może sparwozdanie ???) na e-pocztę kierowniów sekcji -każdy wydrukuje i przedstawi sytuację swoim kolego - to napewno wielu modelarzy uspokoi.

Pozdrawiam !!!
Radek Oleksy

www.modelarstwo.osw.pl
Awatar użytkownika
Radek Oleksy
 
Posty: 85
Dołączenie: Piątek, 17 Luty 2006, 12:39
Miejscowość: Odolanów


Powróć do Najważniejsze sprawy Sekcji Modelarskiej archiwum

cron