Znikający wątek.

Znikający wątek.

Postprzez Tomek Osinski » Poniedziałek, 20 Marzec 2006, 00:50

Witam,
Przedwczoraj, w piątek założyłem w tym dziale wątek zaopatrzony w ankietę. Wątek usunąłem po kilkudziesięciu minutach.
Nie byłoby problemu, nie pisałbym tego wyjaśnienia gdyby nie fakt, że w ciągu godziny wątek ten odwiedziło kilkadziesiąt osób – ponad 100 wejść. Nie dziwne, temat dotykał ważnej dla nas, modelarzy, sprawy.

Kilka osób zapytało mnie co się dzieje, dlaczego na forum coś się pojawiło, by za chwilę zniknąć?

Cala wina za zamieszanie spada na mnie.
Muszę przyznać, że Radkowi (adminowi), którego poprosiłem o pomoc w usuwaniu tematu, od razu nie podobał się fakt zamieszczenia czegoś ważnego na godzinę, a następnie usunięcie, a nie zablokowanie tylko na przykład. Miał rację.
Już zrozumiałem swój błąd. Powinienem brać pełną odpowiedzialność za to co piszę. W tym jednym przypadku miałem jakąś chwilę słabości.
Jeśli chcemy aby to forum spełniało rolę poważnego środka komunikacji wewnątrz SM AP, to takie sytuacje nie powinny więcej się zdarzać. Nie powinno tu być miejsca dla jakiejkolwiek cenzury. Słowa wysłane na forum nie powinny podlegać nawet autocenzurze.

Pozostaje mi tylko przeprosić kolegów za zamieszanie, które spowodowałem.
Proszę jeszcze tylko o trochę cierpliwości.
Poczekajmy na rozwój wypadków. Prawdopodobnie za kilka dni, najdalej za tydzień będziemy mogli opublikować informacje, których nie zdejmiemy już forum.

Pozdrawiam,
Tomek
By oszacować popularność modelarstwa sportowego wystarczy zsumować listy startowe, nie trzeba sprzedawać "licencji".
Awatar użytkownika
Tomek Osinski
Site Admin
 
Posty: 392
Dołączenie: Poniedziałek, 30 Styczeń 2006, 21:06
Miejscowość: Warszawa

Postprzez Roman Białoskórski » Poniedziałek, 20 Marzec 2006, 10:30

To się nazywa samokrytyka :)
Roman Białoskórski
 

Postprzez Marek Szufa » Niedziela, 26 Marzec 2006, 02:36

Witam

Trochę późno tutaj trafiłem, ale jak to mówią ” lepiej późno niż wcale „,.
Tak naprawdę nie ma tutaj żadnej winy Tomka. Ja, na prośbę Pana v-ce Prezesa AP W.Skalika, najpierw poprosiłem Tomka o spowodowanie zamieszczenia tego wątku na forum, a po kilkudziesięciu minutach jego istnienia, Pan v-ce Prezes w rozmowie telefonicznej poprosił mnie o spowodowanie zdjęcia tego wątku z forum . Uznałem, że dla dobra sprawy należy prośbę Pana v-ce Prezesa spełnić. Tak więc to nie Tomek a raczej ja, ( jeżeli już) winien jestem wyjaśnienia, co niniejszym czynię.
Z lotniczym pozdrowieniem
Marek
Marek Szufa
 
Posty: 26
Dołączenie: Wtorek, 7 Luty 2006, 00:47
Miejscowość: Podkowa Lesna


Powróć do Najważniejsze sprawy Sekcji Modelarskiej archiwum