PILNY APEL DO ZAWODNIKÓW F3M

Regulamin klasy F3M

PILNY APEL DO ZAWODNIKÓW F3M

Postprzez Radek Oleksy » Czwartek, 1 Luty 2007, 00:11

Witam Kolegów !
Mam prsiebkę WIELKĄ do Zawodników F3M mających zamiar stawić się w Ostrowie Wlkp . na PP F3M , żeby zgłosili jak najszybciej swój udział w zawodach na email: modelarski@op.pl .
Chcemy najlepiej jak tylko potrafimy zorganizować i rozpropagować naszą imprezę oraz uruchomić sponsorów, ale musimy mieć jak najwięcej danych co do liczby startujących zawodników - oczywiscie im więcej tym lepiej :)
będę informował forum o liczbie zgłoszonych zawodników
Pozdrawiam !
Radek
Awatar użytkownika
Radek Oleksy
 
Posty: 85
Dołączenie: Piątek, 17 Luty 2006, 12:39
Miejscowość: Odolanów

Postprzez chrisj » Środa, 18 Kwiecień 2007, 21:34

Witam wszystkich

Ogromna prośba do chętnych wzięcia udziału w PP F3M w Ostrowie Wlkp. proszę o zgłaszanie uczestnictwa pod adresami e-mail: kjaniak@poczta.onet.pl, modelarski@op.pl oraz pod nr telefonu 606728952. Przypominam że informacje umieszczone są na stronie http://www.modelarstwo.osw.pl/f3m.asp.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Proszę też o przekazanie tych informacji osobom nie korzystającym z Internetu - gorąco zapraszamy wszystkich chętnych - nawet osoby które mają opór przed oficjalnym startem - takie zawody to okazja skorzystać z rad bardziej doświadczonych kolegów.

Zapraszamy każdego kto dysponuje odpowiednim modelem i chciałby spróbować swoich sił - nawet jeśli tylko rekreacyjnie. To początek tego typu zawodów i chodzi o jak najszersze rozpropagowanie tej klasy.
Awatar użytkownika
chrisj
 
Posty: 10
Dołączenie: Środa, 8 Luty 2006, 13:53
Miejscowość: Ostrów Wlkp.


Powróć do F3A, F3C, F3D, F3M, F3N, F3P - akrobacja samolotowa, śmigłowcowa i modeli klasy gigant; wyścig RC